Zachęcamy do korzystania z najciekawszych atrakcji turystycznych Murzasichla.

Zimą, miejscowość poza pięknymi widokami i świeżym powietrzem oferuje kompleks sześciu wyciągów orczykowych dla miłośników sportów zimowych. Stoki są w razie potrzeby sztucznie ośnieżane, oświetlone, profesjonalnie ratrakowane. Murzasichle ma doskonale przygotowaną ofertę atrakcji takich jak przejażdżki skuterami śnieżnymi i quadami, kuligi z pochodniami.

Latem z kolei atrakcje Murzasichle to imprezy plenerowe, przejażdżki wozami konnymi, których zwieńczeniem są ogromne ogniska. Całoroczne baseny termalne oraz centrów odnowy biologicznej.

Zapraszamy Państwa do spędzenia niezapomnianego urlopu w kameralnej atmosferze.

Murzasichle to doskonałe miejsce wypadowe na szlaki turystyczne, tu zaczyna się szlak na Halę Gąsienicową i wiele innych. To idealne miejsce do spacerów i wycieczek. Gospodarze zawsze chętnie służą pomocą swoim gościom w organizacji wypoczynku. Dysponujemy dużym ogrodzonym terenem trawiastym gdzie można plażować nad potokiem z dala od zgiełku, W naszym ogrodzie robimy ogniska gdzie można się odstresować i nabrać siły do pracy.

Organizujemy warsztaty regionalne oraz prelekcje z nauką tańca i śpiewu. Obok domu znajduje się kompleks narciarski (również szkółka narciarska), oraz nowością będzie tor do zjeżdżania na oponach który zostanie otwarty w sezonie zimowym 2016. Przy wyciągach są karczmy gdzie można ogrzewać się grzańcem słuchając kapeli na żywo. 100 m od naszego domu znajduje się lodowisko. Pomagamy w organizacji kuligów.

Naszym gościom podajemy swojskie, zdrowe wyroby które pochodzą z gospodarstwa dziadka właścicieli który prowadzi własne gospodarstwo rolne. Tu zjecie swojską kiełbasę, szynkę, pasztet,salceson, sery z własnej produkcji.